Drewno konstrukcyjne - Poznań

Drewno to jeden z surowców chętnie wykorzystywanych podczas prac konstrukcyjnych. Wszystko za sprawą jego licznych zalet, takich jak łatwość w obróbce, niska masa, trwałość, a przede wszystkim atrakcyjna i konkurencyjna cena. Nasza firma – Mazurskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego – oferuje wysokiej jakości drewno konstrukcyjne w Poznaniu, które doskonale sprawdzi się podczas budowy domów, altan, a także mniejszych projektów konstrukcyjnych.

Drewno konstrukcyjne z Poznania a wytrzymałe i stabilne konstrukcje

Drewno konstrukcyjne, które oferujemy na terenie Poznania, nie bez powodu zazwyczaj znajduje zastosowanie w budowie rozmaitych konstrukcji o różnym stopniu zaawansowania. Materiał ten wyróżnia się bowiem doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi oraz stabilnością, co sprawia, że stworzona z jego pomocą konstrukcja jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu. Oprócz tego dostępne w naszej ofercie drewno konstrukcyjne na terenie Poznania i okolic, odznacza się odpornością na zginanie, zarazem wykazując się sprężystością. Doskonale jednak wiemy, że właściwości materiału są uwarunkowane zawartością wody w wykorzystywanym drewnie, a także powinny być dopasowane do projektu budowalnego. Dlatego nasza firma do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie. Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne w Poznaniu zostało poddane obróbce w nowoczesnym parku maszynowym, jakim dysponujemy oraz impregnacji przy wykorzystaniu najwyżej jakości preparatów do konserwacji drewna. Ponadto nasza firma umożliwia złożenie zamówienia na drewno konstrukcyjne w Poznaniu o niestandardowych wymiarach. W zależności od Państwa preferencji, a także możliwości dojazdu, materiał możemy dostarczyć również samodzielnie pod wyznaczony adres budowy.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz współpracy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, gorąco zachęcamy do kontaktu – telefonicznego lub drogą mailową. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

Dane kontaktowe

Zadzwoń do nas, napisz maila lub odwiedź na miejscu!

Telefon

+48 604 100 214

Adres

Poznań, ul. Starołęcka 31

Jak do nas dojechać?